Poniedziałek 29.05.2017

Orlik Jazowsko

16:00 -17:00 Trening rocznik 2010-11

17:00 - 18:00 Trening rocznik 2009

 

Poniedziałek 29.05.2017

Boisko Jazowsko

16:30 - 17:45 Trening rocznik 2003-2006 (wszyscy)

 

Środa 31.05.2017

MECZ BARCICZANKA - BUDOWLANI

2008 i młodsi - Zbiórka 16:00 wyjazd 16:15

Kontakt Tr. Rafał: 514 084 145

Lista osób powołanych UPRAWNIONYCH DO GRY(Badania + formularz) !!!

LP

NAZWISKO

IMIĘ

DATA

URODZENIA

UWAGI

1.

BOBER

KRYSTIAN

2009.09.09

OBROŃCA PRAWY (SKRZYDŁOWY)

2.

BODZIONY

MACIEJ

2008.11.15

OBROŃCA LEWY (SKRZYDŁOWY)

3.

GADZINA

PATRYK

2008.12.10

OBROŃCA PRAWY (SKRZYDŁOWY)

4.

GANCARCZYK

DAWID

2008.09.07

OBROŃCA ŚRODKOWY

5.

GODOŃ

NATALIA

2008.11.24

OBROŃCA LEWY (SKRZYDŁOWY)

6

GUCWA

MATEUSZ

2009.01.09

OBROŃCA LEWY (SKRZYDŁOWY)

7.

JOP

PAWEŁ

2008.09.03

OBROŃCA PRAWY (SKRZYDŁOWY)

8.

KOŁODZIEJ

FABIAN

2008.08.04

OBROŃCA LEWY (SKRZYDŁOWY)

9.

KUBATEK

MATEUSZ

2009.01.04

NAPASTNIK ŚRODKOWY

10.

KURZAWA

KACPER

2008.07.09

OBROŃCA ŚRODKOWY

11.

MIKA

BARTŁOMIEJ

2008.09.10

OBROŃCA PRAWY (SKRZYDŁOWY)

12.

MORDARSKI

ŁUKASZ

2008.12.27

OBROŃCA ŚRODKOWY

13.

OWSIANKA

BARTŁOMIEJ

2008.07.02

NAPASTNIK ŚRODKOWY

14.

RAMS

ŁUKASZ

2008.06.26

OBROŃCA PRAWY/LEWY

15.

SZCZEPANIAK

MATEUSZ

2008.02.22

OBROŃCA ŚRODKOWY

16.

SZUMACHER

SEBASTIAN

2008.10.23

NAPASTNIK ŚRODKOWY

17.

WIELOSIK

FILIP

2008.05.12

BRAMKARZ

18.

WYROSTEK

JAKUB

2008.03.23

NAPASTNIK ŚRODKOWY


Środa 31.05.2017

MECZ BARCICZANKA - BUDOWLANI

2006-2007  - Zbiórka 16:00 wyjazd 16:15

Kontakt Tr. Rafał: 514 084 145

Lista osób powołanych UPRAWNIONYCH DO GRY(Badania + formularz) !!!

LP

NAZWISKO

IMIĘ

DATA

URODZENIA

UWAGI

1.

BĄK

SZYMON

16.05.2007

Obrońca

2.

BOREK

JAN

14.11.2007

Obrońca

3.

GOLONKA

OLIWIER

03.07.2007

Bramkarz

4.

GUCWA

PRZEMYSŁAW

25.07.2007

Napastnik

5.

HEDWIG

OSKAR

25.05.2017

Obrońca

6.

JAWOR

ŁUCJA

22.05.2007

Obrońca

7.

KIKLICA

SZYMON

22.02.2007

Obrońca

8.

KLAG

KRYSTIAN

09.12.2006

Napastnik

9.

KUBATEK

KAMIL

20.09.2007

Napastnik

10.

KWIATKOWSKI

WIKTOR

06.07.2007

Napastnik

11.

ŁATKA

FILIP

19.06.2007

Obrońca

12.

MAJERSKI

GRZEGORZ

28.11.2007

Napastnik

13.

MRÓZ

BARTŁOMIEJ

07.08.2007

Obrońca

14.

NIEĆ

KONRAD

28.11.2007

Obrońca

15.

OWSIANKA

BŁAŻEJ

19.09.2007

Napastnik

16.

PIETRUSZKA

ADRIAN

16.09.2007

Napastnik

17.

POMIETŁO

KACPER

25.09.2007

Bramkarz

18.

SOPATA

SZYMON

24.09.2007

Obrońca

 

 

Środa 31.05.2017

ORLIK Jazowsko

16:30 -17:30 Trening rocznik 2010-11

17:30 - 18:30 Trening rocznik 2009

 

Czwartek 1.06.2017

Boisko w Jazowsku

16:30 - 17:45 Trening rocznik 2003-2006 (wszyscy)

 

Piątek 2.06.2017

Boisko w Jazowsku

17:30 - 18:30 Trening rocznik 2007-2008 (wszyscy)

 

Piątek 2.06.2017

Wyjazd do Muszyny na turniej Muszyna Cup 1 Dzień

Zbiórka Boisko w Jazowsku godzina 8:10 Wyjazd 8:30-40

Rocznik 2009 - 11 miejsc

Rocznik 2008 - 11 miejsc

Kontakt Tr. Rafał: 514 084 145 (Nabór)

Dodatkowe Informacje (poniedziałek) Łukasz Zwoliński 696 197 195

 

Sobota 3.06.2017

Wyjazd do Muszyny na turniej Muszyna Cup 2 Dzień

Zbiórka Boisko w Jazowsku godzina 8:20 Wyjazd 8:40

 

Sobota 3.06.2017

III Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Dziecka

Łącko Orlik koło Zyndrama

rocznik 2004 godz. 14.30

rocznik 2005 godz. 9.00

 

Nabór prowadzi trener Wojtek w poniedziałek proszę się zgłosić do trenera przed lub po treningu !!!!!!